Nasze sukcesy

XXVI Biegi Oliwskie

Opublikowano w Nasze sukcesy

15 pażdziernika 2019r 72 uczniów naszej szkoły wzięło udział w XXVI Biegu Oliwskim organizowanym przez I Społeczną Szkołę Podstawową STO „na Polankach”.
Wszystkim uczestnikom biegu udało się szczęśliwie dotrzeć do mety. Zawodom towarzyszyła piękna słoneczna pogoda oraz gorący doping kibiców .
Po wysiłku fizycznym uczestnicy biegu z apetytem zjedli wspaniałą, tradycyjnie podawaną podczas zawodów grochówkę z bułką.

Kaja – 3 miejsce

Gratulujemy wszystkim wspaniałej postawy podczas zawodów !

Budrejko

awansowała do III rundy w turnieju o Mistrzostwo Gdańska w piłce nożnej. W pierwszej i drugiej rundzie nasi zawodnicy zwyciężyli w obu rozegranych spotkaniach, dzięki czemu awansowaliśmy do finałów z pierwszego miejsca. Warto podkreślić, że w naszej drużynie było tylko trzech zawodników urodzonych w roku 2007, a w finałowym meczu zwycięską bramkę zdobył Filip, który uczęszcza do 3 klasy szkoły podstawowej. Finały odbędą się na wiosnę.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny

Z radością informuję o kolejnym sukcesie naszych uczniów - Julia Gauden i Mikołaj Małyszko zdobyli ex aequo II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym "Gdańsk, jakiego nie znacie"
Gratulacje!

Mistrzostwa w siatkówce plażowej

Miło mi poinformować że szkolna drużyna w siatkówce plażowej w składzie:
- Marcin Kwiatkowski
- Bartek Kusinski
- Bartek Zukowski

Wygrała mistrzostwo Gdańska w siatkówce plażowej chłopców a także zajęła 6 miejsce w województwie!

Ze sportowym pozdrowieniem
Oliwier Sidor

I Ty możesz zostać Pitagorasem

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

Z dumą informuję, że Agata Suchecka została laureatką XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „I Ty możesz zostać Pitagorasem”.

Serdecznie gratulujemy!

III EDYCJA OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO

Z nieukrywaną dumą przedstawiam zwycięzców III EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU LITERACKO-PLASTYCZNEGO DLA KLAS 2-8 SZKÓŁ STO "MYŚLĘ O NIEBIESKICH MIGDAŁACH" w kategorii wiekowej 2-3 klasa:

I miejsce: Julia Sochacka klasa 3b
II miejsce: Julia Bogucka klasa 3b
III miejsce: Tymoteusz Rowicki klasa 3b