Z życia szkoły

Portret Lecha Bądkowskiego

Miło nam ogłosić, iż w konkursie plastycznym
„Portret Lecha Bądkowskiego” przyznaliśmy dwie równorzędne nagrody. Nagrodę za najlepiej oddane podobieństwo otrzymał Konstanty z klasy 7b, natomiast nagrodę za najbardziej kreatywną pracę zdobyła Amelia z klasy 8a.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, wszystkie prace były ciekawe! Na każdego z Was czeka w szkole mały upominek :)
Gratulacje!

Jury: Aleksandra Krupińska, Barbara Skowron-Zaleska, Wojciech Kucharz

Konkursy Kaligraficzny oraz Fotograficzny

Na ostatnim spotkaniu społeczności klas młodszych podsumowaliśmy wyniki Konkursu Kaligraficznego i Konkursu Fotograficznego "Ferie na wesoło".
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy i gratulujemy zwycięzcom!

Luty u najmłodszych

Szybko minął nam początek roku 2020. Mimo dwóch tygodni ferii i dużej ilości zachorowań sporo się u nas działo. Były konkursy: fotograficzny „Ferie na wesoło”, kaligraficzny i czytelniczy.

Walentynki spędziliśmy w bardzo okrojonym składzie, ale na szczęście Walenty odwiedził chyba każdego - POCZTA WALENTYNKOWA PĘKAŁA W SZWACH! Odbył się także Bal Karnawałowy (w Tłusty Czwartek), podczas którego wspaniale się bawiliśmy. Miss balu została Wiktoria z klasy 3a, a Misterem balu został Igor z 2b. Po balu, objadaliśmy się słodkimi pączkami - mniam!

Poza tym w lutym klasy pierwsze bawiły się w zabawy matematyczne - żywe liczby, Dotto, domknij kwadrat, kości, domino, a klasy drugie urządziły sobie dzień gier. Były planszówki, karcianki i wiele, wiele innych- zabawa była przednia! Odwiedziła nas też pani Asia w nowej dla nas roli – asystentki dogoterapeuty - psa Szamana. Oczywiście, były też nowe eksperymenty z cyklu „Ciekawy świat”.

Czekamy z ciekawością, jakie atrakcje przyniesie nam marzec.