Zarząd i pracownicy

Opublikowano w Szkoła

 

Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 200 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

 

  •  Rafał Dylewski Prezes  
  •  Przemysław Dąbrowski Wiceprezes  
  •  Aleksandra Łada Sekretarz  
  •  Marcin Dudek Skarbnik  


Dyrekcja szkoły

  • Marek Grąziewicz Dyrektor  
  • Aleksandra Krupińska Dyrektor ds. pedagogicznych  


Nauczyciele

LISTA Nauczycieli II Podstawowo- Gimnazjalnego Zespołu Szkól Społecznych STO

rok szkolny 2014/2015                  

Bogumiła Laskowska – wych. 0a

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Mazur – wych. 3a

edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

Angelika Łania - wych 7b

język angielski, edukacja muzyczna

Elżbieta Kilińska – wych.1b

edukacja wczesnoszkolna

Joanna Górna - wych. 1a

edukacja wczesnoszkolna, lider EDW

Joanna Materek

świetlica klas 1

Ewa Hublewska - wych. 2a

edukacja wczesnoszkolna

Iwona Witkowska – wych. 3a

edukacja wczesnoszkolna, informatyka

Magdalena Iwańca – wych. 3b

edukacja wczesnoszkolna

Dominika Michta

chemia, język angielski

Emilia Senczyszyn-Karolewicz - wych 5b

język polski, lider zespołu 4-6

Anna Warzecha

język polski

Wawrzyniak Barbara

matematyka

Sawicka Irena

teatr

Kosicka  Gabriela

język angielski

Anna Zbróg

język angielski

Barbara Gosztyła-Łuć

język angielski

Eryk Zaleski

język angielski

Anna Adamonis - wych 8b

język niemiecki

Anna Miler

wychowanie fizyczne

Anna Ożóg - wych kl. 4b

pedagog, świetlica klas 2

Andrzej Born

wychowanie fizyczne, koordynator w-f

Olga Włodarczyk – wych 5a

historia, wos

Bożena Filimoniuk

biologia przygotowanie do egzaminu

Hanna Born

wychowanie fizyczne

Michał Czerwionka 

fizyka, pracownia fizyczna

Magdalena Kostuch - wych 8a

język angielski, lider zespołu 7-8, GIM

Krzysztof Adamczyk

język niemiecki, informatyka

Szulist Patrycja 

edukacja wczesnoszkolna

Bogna Tarnowska

plastyka, pracownia plastyczna

Barbara Skowron-Zaleska

plastyka, pracownia plastyczna

Jakub Dzielicki

religia

Małgorzata Gawecka

psycholog

Jakub Jasiński – wych IIIa gim

klubik klas 4, technika, opiekun parlamentu, EDB, pracownia techniczna

Marta Węsierska

biblioteka, opiekun wolontariatu

Renata Bryńska

świetlica klas 2

Sandra Szylke - wych 1b

edukacja wczesnoszkolna

Barbara Bocian

matematyka

Eliza Misiuta - wych 7a

przyroda, biologia

Anna Olszak

język angielski, język hiszpański

Aleksandra Burzyńska

matematyka

Olivier Sidor

wychowaniw fizyczne, piłka nożna

Renata Różalska

świetlica klas 0

Bożena Ptak

język polski

Małgorzata Krzaczyńska

taniec

Agnieszka Sankowska

geografia, język angielski

Patrycja Szulist - wych 0b

edukacja wczesnoszkolna

Paulina Bielewicz

klubik klas 5, wychowanie fizyczne

Adam Gaca 

basen

Senczyszyn Dominika wych 4a

język polski

Patrycja Błoch - wych 6b

klubik klas 6-7, logopedia

Bożena Ptak

język polski

Piotr Formela - wych 6a 

wychowanie fizyczne, koszykówka

Oliwia Grzegorczyk 

język angielski, koordynator zespołu anglistów

 

Aleksandra Krupińska - wych IIIb gim

język niemiecki

 

 

 

 

 


             

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •  
  •  
  •