Zarząd i pracownicy

Opublikowano w Szkoła

 

Zarząd Samodzielnego Koła Terenowego nr 200 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Gdańsku

 

  •  Rafał Dylewski Prezes  
  •  Przemysław Dąbrowski Wiceprezes  
  • Jarosław Linda Sekretarz  
  • Marek Wlizło Skarbnik  


Dyrekcja szkoły

  • Marek Grąziewicz Dyrektor  
  • Aleksandra Krupińska Dyrektor ds. pedagogicznych  


Nauczyciele

LISTA Nauczycieli II Podstawowo- Gimnazjalnego Zespołu Szkól Społecznych STO

rok szkolny 2019/2020                  

 

Ewa Mazur – wych. 0a

Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie

Magdalena Iwańca – wych. 0b

Edukacja wczesnoszkolna

Hanna Rembak - wych. 1a

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Kozłowska - wych. 1b

Edukacja wczesnoszkolna

Małgorzata Pawelec - wych. 1c

Edukacja wczesnoszkolna

Joanna Górna - wych. 2a

Edukacja wczesnoszkolna, koordynator zespołu 0-3

Sandra Szylke - wych. 2b

Edukacja wczesnoszkolna

Elżbieta Kilińska - wych. 3a

Edukacja wczesnoszkolna

Ewa Hublewska- wych. 3b

Edukacja wczesnoszkolna

Klementyna Kasprzyk-Kucharz - wych. 4a

Język polski

Magdalena Kostuch - wych. 4b

Język angielski, lider zespołu językowego

Jakub Jasiński - wych. 5a

klubik klas 4-5, technika, EDB, opiekun parlamentu, pracownia techniczna

Anna Ożóg – wych. 5b

Pedagog

Olga Włodarczyk – wych. 6a

Historia, WOS

Emilia Senczyszyn – wych. 6b

Język polski, koordynator zespołu 4-8

Piotr Formela – wych. 7a

Wychowanie fizyczne

Patrycja Błoch – wych. 7b

Klubik klas 5-8, logopedia

Anna Warzecha – wych. 8a

Język polski

Angelika Łania – wych. 8b

Język angielski, edukacja muzyczna

Magdalena Toporek

Język polski

Barbara Bocian

Matematyka

Aleksandra Burzyńska

Matematyka

Agnieszka Bruska

Matematyka

Dominika Michta

Chemia

Michał Czerwionka

Fizyka, pracownia fizyczna

Krzysztof Adamczyk

Informatyka, pracownia informatyczna

Beata Radzio

Biologia, Przyroda

Agnieszka Sankowska

Geografia, Język angielski

Kosicka Gabriela

Język angielski

Barbara Gosztyła-Łuć

Język angielski

Eryk Zaleski

Język angielski

Sylwia Wasilewska

Język angielski

Aleksandra Ślusarczyk

Język angielski

Anna Olszak

Język angielski, Język Hiszpański

Anna Adamonis

Język niemiecki

Martyna Gorajek

Edukacja muzyczna

Małgorzata Krzaczyńska

Taniec

Jakub Dzielicki

Religia

Wojciech Kucharz

Plastyka, pracownia plastyczna

Barbara Skowron-Zaleska

Plastyka, pracownia plastyczna

Andrzej Born

Wychowanie fizyczne, koordynator w-f

Anna Miler

Wychowanie fizyczne, koordynator pływalni

Hanna Born

Wychowanie fizyczne

Klara Wittstock

Wychowanie fizyczne, kluibk klas 5-8

Adam Gaca

Basen

Witold Kołodziejczyk

Basen

Irena Sawicka

Teatr

Marta Węsierska

Biblioteka, opiekun wolontariatu

Maria Jaroszewicz

Świetlica grup 0

Renata Różalska

Świetlica klas 1

Barbara Wawrzyniak

Świetlica klas 1

Joanna Materek

Świetlica klas 2

Renata Bryńska

Świetlica klas 3, koordynator świetlic i klubików

Agata Porębska

Klubik klas 4

Małgorzata Gawecka

Psycholog


             

FILMY: O NAS

  •  
  •  

GALERIE

FILMY: WYDARZENIA

  •  
  •  
  •  
  •  
  •