Kadra

LISTA Nauczycieli II Społecznej Szkoły Podstawowej STO

rok szkolny 2021/2022

Joanna Górna – wych. 0a Edukacja wczesnoszkolna, koordynator zespołu 0-3
Jolanta Bęben- wych. 0b Edukacja wczesnoszkolna
Ewa Hublewska – wych. 1a Edukacja wczesnoszkolna
Elżbieta Kilińska – wych. 1b Edukacja wczesnoszkolna
Ewa Mazur – wych. 2a Edukacja wczesnoszkolna, wychowanie do życia w rodzinie
Magdalena Iwańca – wych. 2b Edukacja wczesnoszkolna, język angielski
Natalia Horbacz Klein – wych. 2c Edukacja wczesnoszkolna
Hanna Rembak –  wych. 3a Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Kozłowska – wych. 3b Edukacja wczesnoszkolna
Małgorzata Pawelec – wych. 3c Edukacja wczesnoszkolna
Patrycja Błoch – wych. 4a Klubik klas 4, logopedia
Anna Sarad – wych. 4b Język angielski
Magdalena Toporek – wych. 5a Język polski
Renata Bryńska – wych. 5b Klubik klas 5-8, koordynator świetlic i klubików
Klementyna Kasprzyk-Kucharz – wych. 6a Język polski
Magdalena Kostuch – wych. 6b Język angielski, koordynator zespołu 4-8
Jakub Jasiński – wych. 7a Technika, EDB, opiekun parlamentu, pracownia techniczna
Anna Ożóg – wych. 7b Pedagog
Olga Włodarczyk – wych. 8a Historia, WOS
Emilia Senczyszyn – wych. 8b Język polski
Anna Warzecha Język polski
Dawid Kowalczyk Matematyka
Aleksandra Burzyńska Matematyka
Kornelia Szlagowska Matematyka
Sławomir Kwiatkowski Matematyka
Dominika Michta Chemia
Justyna Kucharska Fizyka, pracownia fizyczna
Krzysztof Adamczyk Informatyka, pracownia informatyczna
Magdalena Stanke Biologia, Przyroda
Agnieszka Sankowska Geografia, Język angielski
Barbara Gosztyła-Łuć Język angielski
Eryk Jakub Zaleski Język angielski, zespół muzyczny
Izabela Radziuk Język angielski
Anna Głuszek Język angielski
Anna Olszak Język angielski, Język Hiszpański – lider zespołu językowego
Anna Adamonis Język niemiecki, opiekun wolontariatu
Ewa Dubiella Muzyka, pracownia muzyczna
Małgorzata Krzaczyńska Taniec
Alicja Holly-Szuta Religia
Wojciech Kucharz Plastyka, pracownia plastyczna
Barbara Skowron-Zaleska Plastyka, pracownia plastyczna, pracownia fotograficzna
Andrzej Born Wychowanie fizyczne, koordynator w-f
Anna Miler Wychowanie fizyczne, koordynator pływalni
Piotr Formela Wychowanie fizyczne, koszykówka
Klara Wittstock Wychowanie fizyczne
Adam Gaca Basen
Witold Kołodziejczyk Basen
Irena Sawicka Teatr
Marta Węsierska Biblioteka
Agata Bryńska Świetlica klas 0ab
Agnieszka Trzebiatowska Świetlica klas 1ab
Anna Porębska Świetlica klas 2ab
Renata Różalska Świetlica klas 3ab
Barbara Wawrzyniak Świetlica klas 2c, 3c
Maria Jaroszewicz Psycholog