„MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI…” – NA OLIMPIJSKIM SZLAKU

W sobotę 16 października nasza sala sportowa gościła dzieci i rodziców z klas zerowych. Uczestnicy spotkania wzięli udział w próbie olimpijskiej .

Był przemarsz ekip sportowych z Hiszpanii i Włoch, zapalenie znicza olimpijskiego, uroczyście złożone przez dzieci przyrzeczenie olimpijskie o uśmiechu na twarzy podczas wykonywania prób sportowych oraz o wzajemnym wspieraniu się podczas ich realizacji. Uroczystego otwarcia zawodów dokonała Pani Dyrektor.

Pan Andrzej, który był gospodarzem kolejnego spotkania sportowego z cyklu „Mamo, tato baw się z nami …” zaproponował uczestnikom igrzysk następujące próby sprawnościowe :

• próbę szybkości
  • próbę zręczności
  • próbę celnego oka
  • próbę powożenia zaprzęgiem
  • próbę odwagi

Po wykonaniu wszystkich prób uczestnicy spotkania wykonali flagi olimpijskie oraz nastąpiło uroczyste wręczenie zdobytych medali olimpijskich !

Kapitanami zespołów były Pani Asia i Pani Sandra !!!!