Muzyczne “Święto wiosny”
W końcówce kwietnia, tuż przed majówką, gdy w ogrodach rozgościły się na dobre tulipany, bratki i fiołki, w naszej szkole wiosna ruszyła również w krainie muzyki.
Nowe umiejętności techniczne, kolejne utwory solo, w duetach i w zespole przedstawiły dzieci klasy skrzypiec i fortepianu.
Takie muzyczne “Święto Wiosny”! Było radośnie, barwnie i wzruszająco.
Czekamy na kolejną porcję pięknych dźwięków.