Wiosenny Turniej Unihokeja
W środę, 29 kwietnia nastąpiło podsumowanie kolejnego Wiosennego Turnieju Unihokeja o Puchar Dyrektora II Społecznej Szkoły Podstawowej STO w Gdańsku.
Turniej odbył się z podziałem na 3 kategorie wiekowe: kategoria klas 1, kategoria klas 2 -3 dziewczęta, kategoria klas 2-3 chłopcy. Wszystkie mecze turnieju odbyły się w naszej sali sportowej w lasku. W turnieju wzięło udział 16 zespołów -122 uczestników
- w kategorii klas 1 najlepszą drużyną okazał się zespół Donaty / 1a /
- w kategorii klas 2-3 dziewczęta Pucharem Dyrektora Szkoły wyróżniono trzy zespoły: Silne Jednorożce / 3a /, Seven Queens / 3b /, Niepokonane / 2c /
- w kategori klas 2-3 chłopcy najlepszą drużyna okazał się się zespół Domestosy / 3b /
Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju za wspaniałą sportową postawę.
Podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy gorąco dopingowali wszystkich grających uczestników turnieju.