Wiosenny Turniej Unihokeja

      W środę, 29 kwietnia nastąpiło podsumowanie kolejnego Wiosennego Turnieju Unihokeja o Puchar Dyrektora II Społecznej Szkoły Podstawowej  STO w Gdańsku. 

Turniej odbył się z podziałem na 3 kategorie wiekowe: kategoria klas 1, kategoria klas 2 -3 dziewczęta, kategoria klas 2-3 chłopcy. Wszystkie mecze turnieju odbyły się w naszej sali sportowej w lasku. W turnieju wzięło udział 16 zespołów -122 uczestników  

  • w kategorii klas 1 najlepszą drużyną  okazał się zespół Donaty  / 1a / 
  • w kategorii klas 2-3 dziewczęta Pucharem Dyrektora Szkoły wyróżniono trzy zespoły: Silne Jednorożce / 3a /, Seven Queens / 3b /, Niepokonane / 2c / 
  • w kategori klas 2-3 chłopcy najlepszą drużyna okazał się  się zespół Domestosy / 3b /

      Gratulacje dla wszystkich uczestników turnieju za wspaniałą sportową postawę. 

Podziękowania dla wszystkich kibiców, którzy gorąco dopingowali wszystkich grających uczestników turnieju.