Dzień Projektowy Europa

W miniony czwartek, 13 października, odbył się drugi dzień projektowy klas 1-3 – EUROPA.
Uczniowie klas pierwszych w czasie uroczystości Pasowania na Ucznia wyruszyli w podróż po Europie, by zdobyć wiedzę i doświadczenia oraz flagi pamiątkowe z Francji, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Włoch i Danii. Podróż ta była przepustką do oficjalnego przyjęcia do społeczności uczniowskiej.
Klasy drugie i trzecie zamieniły się w Europejczyków, którzy gościli u siebie uczniów klas pierwszych. Wraz z paniami przygotowali oni ciekawe zadania.
Gdy uczniowie klas pierwszych zakończyli swoją podróż, klasy drugie i trzecie również rozpoczęły swoją europejską wędrówkę.
Był to dzień pełen pozytywnych wrażeń. Ponownie poczuliśmy się wspaniałą społecznością :)!!!