Droga Społeczności STO 2!:-)

Po raz kolejny udało się! Z serca dziękujemy!:-)

Wszystkie podarowane przez Państwa, do ostatniego dnia przynoszone, prezenty wraz z uczniami przygotowaliśmy do transportu w 42 przeróżnej wielkości paczkach, które zapakowane wspólnymi siłami odjechały w piątek po południu i jak się okazało jeszcze tego samego dnia trafiły do naszej Rodziny!:-)

Tam już stała lodówka, która podarowana przez jednych z naszych Rodziców pojechała bezpośrednio z pobliskiego sklepu i idealnie wpasowała się w miejsce na kafelkach własnoręcznie położonych wcześniej przez dzielną Panią Łucję.

W skarbonce znalazło się aż 3942 zł, w tym znaczna suma podarowana przez kolejnych Rodziców z myślą o zakupie suszarki, którzy też baaardzo zaangażowali się w wybór najlepszego z dostępnych modeli w jak najlepszej cenie.
W ten sposób udało nam się zakupić świetną suszarkę w okazyjnej cenie 2242 zł, a za resztę pieniążków 1700 zł po konsultacji z Wolontariuszką znająca realia Rodziny zakupiliśmy dodatkowe pościele i prześcieradła dla wszystkich oraz bony
600 zł do CCC
250 zł do Reserved
200 zł do H&M
Ponadto wśród prezentów znalazły się bony.
do Rossmanna, do Empiku oraz do internetowego sklepu z wełną.
Wszystkie rachunki zostały rozliczone w księgowości i są dostępne w sekretariacie szkoły.

Państwa pomysłowość, zatroskanie, pozytywne nastawienie, chęć do działania każdego roku przekraczają wszelkie granice ludzkiej dobroci!:-)
Dziękujemy wszystkim indywidualnym Darczyńcom, oraz zespołowo działającym klasom, a także wszystkim wspierającym czynem czy to przy zakupach, pakowaniu, dostarczaniu kartonów, czy transporcie.

Razem naprawdę dokonujemy niemożliwego!:-)
Weekend cudów Szlachetnej Paczki w tym roku niedaleko Czerska stał się też naszym udziałem!:-)

W imieniu wdzięcznych za ogromne wsparcie i zaufanie organizatorów szkolnej akcji Szlachetnej Paczki,
Koordynator działań,