Turniej Tenisa Stołowego ”Mamo, tato baw się z nami..”

Turniej Tenisa Stołowego ”Mamo, tato baw się z nami..” jest nierozerwalnie związany z historią naszej szkoły. W kwietniu 1993 roku uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy mieli sposobność sprawdzenia swoich umiejętności w tej tak bardzo popularnej w Europie i w Azji dyscyplinie sportu.

W naszym szkolnym turnieju swoje pierwsze kroki w karierze sportowej stawiali medaliści i reprezentanci Polski: Tomasz Wiśniewski, Krzysztof Bigus, Ada Lidzbarska(trzykrotna medalistka ostatnich Mistrzostw Polski rozegranych w 2023 roku).
Tegoroczna 28 edycja turnieju zgromadziła kilkudziesięciu zawodników z klas 1 i starszych oraz sporą grupę rodziców grających w kategorii + 13. Po trzyletniej przerwie ponownie nasza szkolna sala wypełniła się odgłosem odbijanych o stół piłeczek, radością uczestników gier.
Po zaciętych grach obejmujących rozgrywki grupowe oraz rundy pucharowe najlepszymi w turnieju okazali się:

grupa najmłodsza – Ania i Marcel
grupa starsza – Zuzia i Szymon
grupa +13 – Wiktoria oraz p. Remigiusz

Gorące podziękowania dla sędziów, którzy umożliwi nam sprawne przeprowadzenie turniej:
Pani Martynie, Kazikowi z kl.6, Adamowi z kl. 7, Markowi z kl. 8, Andrzejowi z kl. 8, Tomkowi z kl. 8, Olkowi z kl. 8,

Do zobaczenia za rok!