Wspaniałe Warsztaty z Kostką Rubika w Klasie 6!

Uczniowie klas szóstych mieli okazję uczestniczyć w niezwykłych warsztatach, które z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci! 🤩 Kilku utalentowanych uczniów podjęło się roli nauczycieli i z pasją dzieliło się swoją umiejętnością układania kostki Rubika z kolegami i koleżankami. 🧑🏫👦👧

📸 Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszych zajęć! Uśmiechy na twarzach uczestników mówią same za siebie. 😊 To niesamowite, jak wspólna zabawa może łączyć nasze dzieci i rozwijać ich umiejętności!

👏 Chcemy serdecznie podziękować naszym utalentowanym nauczycielom za poświęcony czas i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy! 💙 To dzięki Wam pozostali uczniowie mogą rozwijać się nie tylko w dziedzinie nauki, ale również w umiejętnościach społecznych i kreatywności.

Mamy nadzieję, że warsztaty z układania kostki Rubika stały się dla naszych uczniów nie tylko inspiracją do dalszej zabawy, ale także do poszerzania horyzontów i podejmowania nowych wyzwań. 🌈

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za entuzjastyczne uczestnictwo! 🎉 Niech ta wspólna przygoda będzie dla nas wszystkich źródłem radości i inspiracji na kolejne dni nauki.